Skip to main content
Montparket s.r.o., IČO: 25526774, Papírenská 263, 76311 Želechovice nad Dřevnicí

Pokládání vinylových podlah Zlín Montparket: Stone Plus Click

Vinylová podlaha Stone Plus Click 67803 Cotto

 • Doprava:
  ZDARMA
 • Výrobce:
  Brased
 • Hmotnost:
  10 kg/m2
 • Velikost balení:
  1.68 m2
 • Naše služby:
  zajišťujeme technické posouzení stavu, odstranění staré podlahy, vyrovnání povrchu, pokládku nové podlahy
 • Cena materiálu:
  1197 Kč/m2

Popis

Plovoucí vinylová podlaha Stone Plus Click je v dostupná v designu, který dokonale imutuje kámen. Nabízí atraktivní odstíny béžové, šedé či antracitové barvy.

Vinylová podlaha má antistatický povrch, čímž odpuzuje prach a nepřenáší statickou elektřinu, je vhodná pro alergiky. Vinylová click podlaha je vhodná na podlahové topení, příjemná a teplá na dotyk bosou nohou.

Podlaha Stone Plus Click má na spodní straně korkovou akustickou podložku (při intalaci odpadá použití podložky pod podlahu), dosahuje útlumu 14 dB. Patří k nejtišším plovoucím vinylovým podlahám.

Vinylová podlaha se pokládá plovoucím způsobem, bez lepení a složitého nářadí, po položení je okamžitě vhodná pro používání a zatížení.

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ. Plovoucí vinylová podlaha Stone Plus Click neobsahuje ftaláty. Podlahová krytiny je držitelem certifikátu Greenguard Gold. Produkty s certifikátem Greenguard Gold vykazují nulové emise chemických látek a tudíž pozitivní vliv na kvalitu vzduchu všude tam, kde jsou používány. Jsou tedy nejzdravější volbou pro bytové či veřejné prostory, jako např. školy nebo nemocnice.

Certifikát Greenguard Goldcertifikát French VOC A+Vinyl Stone Plus Click bez ftalátůAntistatické vlastnostiPodlahové topenísynchronní strukturaSnadná údržbaStálobarevnost

Technická specifikace

Vlastnost hodnota
Certifikáty Greenguard Gold
Zátěžová třída 23/32/41
Rozměry lamel 915 x 305 mm
Balení 1,68 m²
Počet dílců v balení 6 ks
Celková tloušťka 10,00 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
Hmotnost 10 000 g/m²
Trvalá deformace max. 0,03 mm
Sražená hrana ne
Reakce na oheň Bfl-s1
Podlahové topení ano, max. 27 ºC
Odolnost vůči kolečkům vhodné, typ W (měkká kolečka)
Stálobarevnost při umělém osvětlení 6/7
Protiskluznost R 10
Rozměrová stabilita ≤ 0,05 %
Útlum hluku 14 dB
Tepelný odpor 0,088 m² K/W
Elektrostatické vlastnosti < 2 kV
Chemická odolnost dobrá odolnost
Bobtnavost 24 hod. < 8 %
Pevnost spoje HDF > 450 kg/m
Integrovaná podložka ano
Záruka celoživotní

Ke stažení

Vzorkovna

Veškeré vzorky podlah máme k nahlédnutí ve vzorkovně, po dohodě přijedeme na místo realizace a vzorky Vám ukážeme, případně zapůjčíme. Věříme, že je vždy lepší přikládat vzorek na místě, kde bude položena podlaha tak, aby si zákazník mohl vzorek podlahy přirovnat k nábytku případně stěnám. Většinu času se pohybujeme mezi Brnem a Zlínem, kde po předchozí domluvě objíždím jednotlivé zákazníky.

Pro domluvu stačí vyplnit kontaktní formulář na webu, zavolat na telefonní číslo +420 608 400 118 a nebo napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Renovace dřevěných podlah Montparket s.r.o.

Renovací a pokládáním podlah se zabýváme od roku 1998. Jsme česká rodinná firma se sídlem v Želechovicích nad Dřevnicí (Zlín). Baví nás dělat kvalitní práci, na kterou můžeme být hrdí a za kterou se nemusíme stydět. Práci, kterou za sebou zanecháme, chceme totiž dále prezentovat.

Pracujeme s kvalitními materiály a ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Těšíme se na spolupráci.
Za tým MONTPARKET, Zdeněk Mařík

Pokládání vinylové podlahy