Skip to main content
Montparket s.r.o., IČO: 25526774, Papírenská 263, 76311 Želechovice nad Dřevnicí

Pokládání dřevěné podlahy Zlín Montparket

Pokládání dřevěné podlahy Mozaika Jasan Natur Anglický Vzor

  • Doprava:
    ZDARMA
  • Naše služby:
    zajišťujeme technické posouzení stavu, odstranění staré podlahy, vyrovnání povrchu, pokládku nové podlahy
  • Cena materiálu:
    680 Kč/m2

Popis

Základem mozaikových parket jsou lamely, které se skládají do souboru lamel podlepených síťovinou nebo vzájemně spojených lepicí páskou. Lamely se skládají do různých tvarů Trvanlivost mozaikových parket mnohdy odpovídá životnosti domu nebo bytu. Podlaha se dá po určité době renovovat.
Pokládání dřevěné podlahy Mozaika Jasan Natur Anglický Vzor

Vzorkovna

Veškeré vzorky podlah máme k nahlédnutí ve vzorkovně, po dohodě přijedeme na místo realizace a vzorky Vám ukážeme, případně zapůjčíme. Věříme, že je vždy lepší přikládat vzorek na místě, kde bude položena podlaha tak, aby si zákazník mohl vzorek podlahy přirovnat k nábytku případně stěnám. Většinu času se pohybujeme mezi Brnem a Zlínem, kde po předchozí domluvě objíždím jednotlivé zákazníky.

Pro domluvu stačí vyplnit kontaktní formulář na webu, zavolat na telefonní číslo +420 608 400 118 a nebo napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Renovace dřevěných podlah Montparket s.r.o.

Renovací a pokládáním podlah se zabýváme od roku 1998. Jsme česká rodinná firma se sídlem v Želechovicích nad Dřevnicí (Zlín). Baví nás dělat kvalitní práci, na kterou můžeme být hrdí a za kterou se nemusíme stydět. Práci, kterou za sebou zanecháme, chceme totiž dále prezentovat.

Pracujeme s kvalitními materiály a ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Těšíme se na spolupráci.
Za tým MONTPARKET, Zdeněk Mařík

Pokládání vinylové podlahy